Anthony Loffredo uwielbia ekstremalne modyfikacje ciała. Oto Black Alien

Anthony Loffredo zamienił się w kosmitę. „Black Alien” planuje kolejne ekstremalne modyfikacje ciała

Czy kosmici istnieją? Okazuje się, że niepotrzebnie szukamy ich w odległym kosmosie, bo już są na Ziemi. Anthony Loffredo uwielbia modyfikacje ciała i drastycznie zmienił swój wygląd. Przyjął pseudonim Black Alien.

Jeśli lubicie ekstremalne modyfikacje ciała i wszczepy rodem z gry Cyberpunk 2077, na pewno wiecie kim jest Anthony Loffredo. Postanowił zostać ziemskim kosmitą i przeszedł szokującą przemianę. Trzeba przyznać, że Popek ze swoją skaryfikacją wydaje się przy nim niewiniątkiem. Francuz odciął sobie nos, uszy i zdeformował usta, odciął górną wargę, by funkcjonować jako istota o nazwie Black Alien. Z okazji Dnia Matki opublikował na Instagramie zdjęcie ze swoją mamą i ujawnił, że kobieta wspiera go w jego metamorfozie.

Mama mówi, że to nieprawda – nie ma koszmarów, kiedy na mnie patrzy. Udaje mi się wywołać uśmiech na jej twarzy, a dla mnie to jedno z największych zwycięstw. Matka nigdy nie ocenia swojego syna – napisał Anthony Loffredo na Instagramie.

Anthony Loffredo zamienia się w kosmitę. Black Alien zapowiada kolejne zmiany

Poza wspomnianymi wcześniej modyfikacjami ciała, Anthony Loffredo rozciął sobie także końcówkę języka na dwie części, wytatuował na czarno twarz i gałki oczne, a w głowę wszczepił somie implanty. To jednak nie koniec, ponieważ 32-letni Black Alien zapowiada kolejne modyfikacje ciała. Ogłosił niedawno, że „Black Alien Project” jest ukończony jedynie w 23%.

Loffredo planuje całkowite usunięcie skóry i zastąpienie jej np. metalem. Chciałby zmodyfikować również swoje ręce, nogi, palce i tył głowy. Zaprezentował na Instagramie wizualizację, jak chciałby wyglądać w przyszłości (zdjęcie poniżej).

Anthony Loffredo przyznał, że proces modyfikacji ciała zajął mu ponad 6 lat. Nie chce mówić o kosztach zabiegów. Wspomina jedynie, że wiele z nich musiał wykonać w Barcelonie, bo we Francji uznawane są za nielegalne. Nie ukrywa, że już gdy był dzieckiem, fascynowały go mutacje i transformacje ludzkiego ciała. Przełom w jego życiu nastąpił, gdy miał 24 lata. Rzucił wtedy pracę ochroniarza, której nie lubił, wyjechał z kraju i przemyślał, kim chce być w życiu. W wywiadach przyznaje, że modyfikacje czasem utrudniają codzienne życie, przykładowo połączenie przeciętego na pół języka i braku górnej wargi mocno utrudnia mu mówienie, ale nie narzeka i już planuje kolejne zabiegi.

Anthony Loffredo drastycznie zmienił swój wygląd i przyjął pseudonim Black Alien.Źródło zdjęcia: Instagram/BŁλ₡ƙ λŁłE₦ PƦØJE₡₸ EVØŁU₸łØ₦
Anthony Loffredo drastycznie zmienił swój wygląd i przyjął pseudonim Black Alien.
Anthony Loffredo drastycznie zmienił swój wygląd i przyjął pseudonim Black Alien. Tak chce wyglądać w przyszłościŹródło zdjęcia: Instagram/the_black_alien_project
Anthony Loffredo drastycznie zmienił swój wygląd i przyjął pseudonim Black Alien. Tak chce wyglądać w przyszłości
Anthony Loffredo drastycznie zmienił swój wygląd i przyjął pseudonim Black Alien. Tak wyglądał kiedyśŹródło zdjęcia: Instagram/the_black_alien_project
Anthony Loffredo drastycznie zmienił swój wygląd i przyjął pseudonim Black Alien. Tak wyglądał kiedyś

Źródło zdjęcia: