Kosmici i UFO ukrywani przez rząd USA? Izraelski generał podaje szokujące informacje

Izraelski generał: kosmici są na Ziemi. USA współpracuje z UFO i przeprowadzają eksperymenty

Kosmici na Ziemi i UFO to jedynie teorie spiskowe? Zupełnie innego zdania jest były szef izraelskiego programu kosmicznego. W wywiadzie ujawnił, że pozaziemska cywilizacja jest obecna na naszej planecie, przeprowadza eksperymenty i współpracuje z rządem USA. Okazuje się, że nie on jeden ujawnił takie informacje.

Były szef izraelskiego programu bezpieczeństwa kosmicznego i emerytowany generał Haim Eshed udzielił zaskakującego wywiadu „Jediot Acharonot”. 87-latek wyjawił, że kosmici i UFO to nie science fiction. Twierdzi, że istoty z kosmosu, zrzeszone w „Galaktycznej Federacji”, od dawna współpracują z ludźmi, a konkretnie z rządem USA. Podobno za zgodą tego kraju przeprowadzają eksperymenty mające odkryć „istotę wszechświata”.

UFO istnieje? Donald Trump prawie się wygadał…

Haim Eshed twierdzi, że przez lata nie mógł o tym mówić, bo bał się, że wyląduje w szpitalu psychiatrycznym. Wie również, dlaczego UFO ukrywane jest przed ludźmi. Podobno nasza cywilizacja jest jeszcze za mało rozwinięta, a „obcy” czekają, aż ewoluujemy, nauczymy się budować statki kosmiczne i zrozumiemy kosmos. Uważają, że na tym etapie naszego rozwoju „pierwsze spotkanie” wywołałoby globalną panikę.

Kosmici dogadali się z rządem USA, by nie ujawniać ich obecności na Ziemi. Ludzkość nie jest na to gotowa – powiedział Haim Eshed. (NBC News)

Eshed powiedział również, że prezydent USA Doanld Trump o o mało nie ujawnił współpracy rządu z kosmitami. Poprosili go jednak, by zachował tajemnicę dla dobra ludzkości.

Według Esheda na Marsie istnieje tajna, podziemna baza w której prowadzone są badania kosmosu. Mają w niej pracować zarówno Amerykanie jak i kosmici. Według niego dowodem potwierdzającym ten fakt jest utworzenie w grudniu 2019 roku Amerykańskich Sił Kosmicznych. – pisze Polsat News o teoriach izraelskiego generała.

Kosmici i UFO to nie jedynie teorie spiskowe?

Okazuje się, że nie tylko Haim Eshed mówi o współpracy USA z kosmitami. Irańska agencja informacyjna Fars News Agency podała, że kosmici od lat próbują przejąć władzę nad światem, a ich współpracownikami byli Hitler i Obama. Amerykański prezydent był sługą tajnego reżimu, który powstał w wyniku paktu Ziemian z kosmitami. Warto również przypomnieć wypowiedzi byłego ministra obrony Kanady 90-letniego Paula Hellyera, który przez lata twierdził, że kosmici regularnie odwiedzają Ziemię i współpracują z rządami niektórych państw.

Źródło zdjęcia:

  • Kosmici istnieją? Naukowiec ujawnia kiedy odkryjemy życie pozaziemskie: Smim Bipi from Pixabay
  • Naukowcy wyślą wiadomość w kosmos. Jeśli kosmici odbiorą sygnałł to posłuchają muzyki: Pixabay/WikiImages
  • Pentagon pokazał nagrania z UFO – to bylo spotkanie z kosmitami?: YouTube/Reuters
  • Kosmiczna teoria ewolucji. A jeśli istoty na innych planetach rozwijają się jak ludzie?: Pixabay/sergeitokmakov
  • Szef NASA Bill Nelson skomentował raport Pentagonu dotyczący spotkań z UFO. „Nie jesteśmy sami w kosmosie”: Facebook/NASA - National Aeronautics and Space Administration
  • ufoKosmici i kosmiczne podóże – naukowa symulacja ile zajęłaby ekspansja pozaziemskiej cywilizacji w galaktyce: MasterTux from Pixabay
  • Jak wyglądają kosmici? Seth Shostak twierdzi, że to maszyny i sztuczna inteligencja: kalhh from Pixabay
  • Czy potencjalny kontakt z kosmitami to zagrożenie dla naszej cywilizacji? znany fizyk apeluje o przygotowanie specjalnych regulacji dotyczących poszukiwania istot pozaziemskich: Pawel86 from Pixabay
  • Kosmici i UFO ukrywani przez rząd USA? Izraelski generał podaje szokujące informacje: CoolCatGameStudio z Pixabay