Anthony Loffredo uwielbia ekstremalne modyfikacje ciała. Oto Black Alien

Loffredo zmienił się w kosmitę. Black Alien i modyfikacje ciała

Czy kosmici istnieją? Okazuje się, że niepotrzebnie szukamy ich w odległym kosmosie, bo już są na Ziemi. Anthony Loffredo przyjął pseudonim Black Alien. Uwielbia modyfikacje ciała i drastycznie zmienił swój wygląd.

Jeśli lubicie ekstremalne modyfikacje ciała i wszczepy rodem z gry Cyberpunk 2077, na pewno wiecie kim jest Anthony Loffredo. Postanowił zostać ziemskim kosmitą i przeszedł szokującą przemianę. Trzeba przyznać, że Popek ze swoją skaryfikacją wydaje się przy nim niewiniątkiem. Francuz odciął sobie nos, uszy i zdeformował usta, odciął górną wargę, by funkcjonować jako istota o nazwie Black Alien. Z okazji Dnia Matki opublikował na Instagramie zdjęcie ze swoją mamą i ujawnił, że kobieta wspiera go w jego metamorfozie.

Mama mówi, że to nieprawda – nie ma koszmarów, kiedy na mnie patrzy. Udaje mi się wywołać uśmiech na jej twarzy, a dla mnie to jedno z największych zwycięstw. Matka nigdy nie ocenia swojego syna – napisał Anthony Loffredo na Instagramie.

Anthony Loffredo to kosmita. Black Alien zapowiada kolejne zmiany

Poza wspomnianymi wcześniej modyfikacjami ciała, Anthony Loffredo rozciął sobie także końcówkę języka na dwie części, wytatuował na czarno twarz i gałki oczne, a w głowę wszczepił somie implanty. To jednak nie koniec, ponieważ 32-letni Alien zapowiada kolejne modyfikacje ciała. Ogłosił niedawno, że „Black Alien Project” jest ukończony jedynie w 23%.

Loffredo planuje całkowite usunięcie skóry i zastąpienie jej np. metalem. Chciałby zmodyfikować również swoje ręce, nogi, palce i tył głowy. Zaprezentował na Instagramie wizualizację, jak chciałby wyglądać w przyszłości (zdjęcie poniżej).

Anthony Loffredo przyznał, że proces modyfikacji ciała zajął mu ponad 6 lat. Nie chce mówić o kosztach zabiegów. Wspomina jedynie, że wiele z nich musiał wykonać w Barcelonie, bo we Francji uznawane są za nielegalne. Nie ukrywa, że już gdy był dzieckiem, fascynowały go mutacje i transformacje ludzkiego ciała. Przełom w jego życiu nastąpił, gdy miał 24 lata. Rzucił wtedy pracę ochroniarza, której nie lubił, wyjechał z kraju i przemyślał, kim chce być w życiu. W wywiadach przyznaje, że modyfikacje czasem utrudniają codzienne życie, przykładowo połączenie przeciętego na pół języka i braku górnej wargi mocno utrudnia mu mówienie, ale nie narzeka i już planuje kolejne zabiegi.

Anthony Loffredo drastycznie zmienił swój wygląd i przyjął pseudonim Black Alien.
Anthony Loffredo drastycznie zmienił swój wygląd i przyjął pseudonim Black Alien.
Anthony Loffredo drastycznie zmienił swój wygląd i przyjął pseudonim Black Alien. Tak chce wyglądać w przyszłości
Anthony Loffredo drastycznie zmienił swój wygląd i przyjął pseudonim Black Alien. Tak chce wyglądać w przyszłości
Anthony Loffredo drastycznie zmienił swój wygląd i przyjął pseudonim Black Alien. Tak wyglądał kiedyś
Anthony Loffredo drastycznie zmienił swój wygląd i przyjął pseudonim Black Alien. Tak wyglądał kiedyś

Źródło zdjęcia:

Czym jest paradoks Fermiego? Dlaczego wciąż pozaziemskie cywilizacje i obcy nie nawiązali z nami kontaktu? Previous post Paradoks Fermiego – dlaczego nigdy nie spotkamy innych cywilizacji w kosmosie?
Szczepionka na COVID-19 od AstraZeneca bezpieczna? Kolejny zgon po szczepieniu Next post Śmierć po szczepieniu na covid. Szczepionka AstraZeneca wstrzymana