UFO w Polsce? Bukowina Tatrzańska i tajemnicze obiekty na niebie

UFO w Polsce? Bukowina Tatrzańska i tajemnicze obiekty na niebie [WIDEO]

Czy Bukowina Tatrzańska stanie się polskim Roswell? Liczni świadkowie donoszą, że 8 grudnia nad Podhalem widziano UFO. O sprawie piszą kolejne media, a do sieci trafiło interesujące nagranie wideo. Czy to wystarczający dowód na obecność kosmitów w Polsce?

UFO w Polsce? Okazuje się, że miejscem wizyty kosmitów mogła stać się Bukowina Tatrzańska. Poszukiwacze niewyjaśnionych zjawisk skupieni wokół polskiego radia internetowego “Radio Paranormalium” twierdzą, że nad powiatem tatrzańskim krążyły dwa niezidentyfikowane obiekty latające. Radio poszukuje obecnie świadków, którzy 8 grudnia widzieli coś dziwnego na niebie nad Bukowiną Tatrzańską.

Bukowina Tatrzańska i tajemnicze obiekty na niebie. Czy to było UFO?

Jeżeli ktoś z Państwa mieszkających w tej miejscowości lub w okolicy widział ostatnio na niebie coś nietypowego, będziemy wdzięczni za kontakt! Można pisać do nas na Messengerze lub SMS-em pod nr 530620493 bądź na emaila radio@paranormalium.pl – podało komunikat Radio Paranormalium.

Sprawa szybko nabrała rozgłosu. O tajemniczych obiektach na niebie napisała m.in. Gazeta Krakowska. Portal 24tp.pl informuje, że jego czytelnicy również donoszą o UFO w Bukowinie Tatrzańskiej 8 grudnia. Co więcej, jeden z nich przesłał portalowi nawet nagranie wideo, a także szczegółowo opisał tajemnicze obiekty, które dostrzegł na niebie.

Czym mogły być latające obiekty?

Dziś o 13. stojąc na parkingu sklepu Gama w Bukowinie Tatrzańskiej dostrzegłem na niebie 2 dziwne obiekty. Pierwsza myśl: balony. Ale dziwne było to, że pomimo lekkiego wiatru obiekty stały nieruchomo, a nawet chmury się przemieszczały. Później obiekty zachowując cały czas taki sam dystans do siebie  przesuwały się względem siebie niczym 2 końcówki cyrkla.  Było to bardzo wysoko i bez jakiegokolwiek dźwięku.  Żaden znany mi dron tak się nie zachowuje, nie leci tak wysoko i nie jest widoczny z tak wysoka – zauważył czytelnik portalu 24tp.pl

Bukowina Tatrzańska i dziwne obiekty na niebie. UFO w Polsce? [WIDEO]

Ufo nad Bukowiną?

Dziś o 13. stojąc na parkingu sklepu Gama w Bukowinie Tatrzańskiej dostrzegłem na niebie 2 dziwne obiekty. Pierwsza myśl: balony. Ale dziwne było to, że pomimo lekkiego wiatru obiekty stały nieruchomo, a nawet chmury się przemieszczały. Później obiekty zachowując cały czas taki sam dystans do siebie przesuwały się względem siebie niczym 2 końcówki cyrkla…

Opublikowany przez Tygodnik Podhalański Wtorek, 8 grudnia 2020

Źródło zdjęcia: