Kosmici i UFO ukrywani przez rząd USA? Izraelski generał podaje szokujące informacje

Izraelski generał: kosmici są na Ziemi. USA współpracuje z UFO i przeprowadzają eksperymenty

Kosmici na Ziemi i UFO to jedynie teorie spiskowe? Zupełnie innego zdania jest były szef izraelskiego programu kosmicznego. W wywiadzie ujawnił, że pozaziemska cywilizacja jest obecna na naszej planecie, przeprowadza eksperymenty i współpracuje z rządem USA. Okazuje się, że nie on jeden ujawnił takie informacje.

Były szef izraelskiego programu bezpieczeństwa kosmicznego i emerytowany generał Haim Eshed udzielił zaskakującego wywiadu “Jediot Acharonot”. 87-latek wyjawił, że kosmici i UFO to nie science fiction. Twierdzi, że istoty z kosmosu, zrzeszone w „Galaktycznej Federacji”, od dawna współpracują z ludźmi, a konkretnie z rządem USA. Podobno za zgodą tego kraju przeprowadzają eksperymenty mające odkryć „istotę wszechświata”.

UFO istnieje? Donald Trump prawie się wygadał…

Haim Eshed twierdzi, że przez lata nie mógł o tym mówić, bo bał się, że wyląduje w szpitalu psychiatrycznym. Wie również, dlaczego UFO ukrywane jest przed ludźmi. Podobno nasza cywilizacja jest jeszcze za mało rozwinięta, a „obcy” czekają, aż ewoluujemy, nauczymy się budować statki kosmiczne i zrozumiemy kosmos. Uważają, że na tym etapie naszego rozwoju „pierwsze spotkanie” wywołałoby globalną panikę.

Kosmici dogadali się z rządem USA, by nie ujawniać ich obecności na Ziemi. Ludzkość nie jest na to gotowa – powiedział Haim Eshed. (NBC News)

Eshed powiedział również, że prezydent USA Doanld Trump o o mało nie ujawnił współpracy rządu z kosmitami. Poprosili go jednak, by zachował tajemnicę dla dobra ludzkości.

Według Esheda na Marsie istnieje tajna, podziemna baza w której prowadzone są badania kosmosu. Mają w niej pracować zarówno Amerykanie jak i kosmici. Według niego dowodem potwierdzającym ten fakt jest utworzenie w grudniu 2019 roku Amerykańskich Sił Kosmicznych. – pisze Polsat News o teoriach izraelskiego generała.

Kosmici i UFO to nie jedynie teorie spiskowe?

Okazuje się, że nie tylko Haim Eshed mówi o współpracy USA z kosmitami. Irańska agencja informacyjna Fars News Agency podała, że kosmici od lat próbują przejąć władzę nad światem, a ich współpracownikami byli Hitler i Obama. Amerykański prezydent był sługą tajnego reżimu, który powstał w wyniku paktu Ziemian z kosmitami. Warto również przypomnieć wypowiedzi byłego ministra obrony Kanady 90-letniego Paula Hellyera, który przez lata twierdził, że kosmici regularnie odwiedzają Ziemię i współpracują z rządami niektórych państw.

Źródło zdjęcia: