Madeleine McCann - nowa teoria i podejrzany Christian B.

Wiedzą kto zabił Madeleine McCann? “Uwielbiał tortury”

Zaginięcie Madeleine McCann to od lat niewyjaśniona zagadka. Pojawiają się kolejne teorie i poszlaki, a mała Brytyjka nadal nie została odnaleziona. W sprawie pojawił się jednak nowy główny podejrzany. Czy doszło do  porwania i morderstwa na tle seksualnym?

Madeleine McCann zaginęła 3 maja 2007 roku. Córka małżeństwa lekarzy Kate i Gerry’ego McCann przebywała wraz z nimi w miejscowości Praia da Luz w portugalskim regionie Algarve. Zostawili 3-letnie dziecko w pokoju hotelowym, a po powrocie zastali puste łóżko i otwarte okno. Co stało się dziewczynką?

Sprawa Madeleine McCann i nowy podejrzany – kim jest Christian B.?

Być może nastąpi przełom w śledztwie. Okazuje się, że głównym podejrzanym stał się 43-letni Niemiec Christian B., który prawdopodobnie porwał dziecko z pobudek seksualnych. Na podstawie danych logowania jego telefonu ustalono, że w dniu zaginięcia przebywał nieopodal apartamentu państwa McCann.

Zwyrodnialec po zaginięciu dziewczynki przesiadywał i pił w barze. Gdy zobaczył w telewizji materiał o Madeleine McCann, pochwalił się koledze, że wie co się z nią stało. Pokazał mu też nagranie, na którym dokonał napaści seksualnej na kobietę.

Christian B. porwał i zamordował Madeleine McCann?
Christian B. porwał Madeleine McCann?

Okazuje się, że Christian B. dokonywał takich czynów wiele razy. Był skazywany kilkukrotnie za przemoc na tle seksualnym, także wobec dzieci, a obecnie odsiaduje 7-letni wyrok za gwałt na 72-latce, która w 2005 roku przyjechała do Praia da Luz w Portugalii w celach turystycznych. Włamał się do jej domu, dokonując makabrycznych czynów. Jak zeznała kobieta, „torturowanie sprawiało mu przyjemność”.

Jak pisze „Daily Mail”, Christian B. wpadł, ponieważ skradziono mu kamerę. W jej pamięci znajdowały się nagrania potwornych czynów, których dopuszczał się Niemiec. Ustalono również, że parał się sprzedażą narkotyków i włamaniami.

Nowe informacje i teorie o zaginięciu Madeleine McCann

Odkąd ujawniono, że Christian B. jest głównym podejrzanym w sprawie, Mark Cranwell z brytyjskiej policji przyznał, że otrzymali ok. 270 telefonów i maili w sprawie Madeleine McCann. Natomiast Christian Hoppe z Federal Criminal Police Office (BKA) przyznał, że niemieccy policjanci otrzymują tak wiele telefonów i informacji o dziecku oraz Christianie B., że nie są w stanie poradzić sobie z olbrzymią ilością napływających danych.

Brytyjskie służby nadal traktują sprawę jako zaginięcie. Tymczasem Niemcy zakładają, że dziecko nie żyje i prowadzą śledztwo w kierunku popełnienia morderstwa. Starają się aktualnie ustalić, gdzie jest samochód Christiana B.(Jaguar XJR6), którym mógł wywieźć dziecko.

Z takim podejrzanym, który był już skazywany za przestępstwa wobec małych dziewczynek, zakładamy, że Madeleine McCann została zamordowana – oświadczył Christian Hoppe.

Źródło zdjęcia:

  • Christian B.: Facebook
  • Madeleine McCann – nowa teoria i podejrzany Christian B.: Facebook/Yahoo News Australia