Małpa Kaula zabiła człowieka

Małpa zabiła człowieka z szokującego powodu. Dramatyczna historia

Indie i tragiczna historia. Małpa Kaula została schwytana po tym jak zaatakowała i brutalnie okaleczyła 250 osób. Wiadomo już, że małpa zabiła człowieka. Odkryto przyczynę jej zachowania i to jak traktował ją właściciel. Czeka ją przez niego dożywotnia samotność.

Małpa Kaula po śmierci swojego właściciela zamieniła się w agresywną bestię. Gdy mężczyzna zmarł, zwierzę stało się postrachem jednej z dzielnic w indyjskim mieście Mirzapur w stanie Uttar Pradesh. Zanim została schwytana, zdążyła brutalnie pogryźć 250 osób. Szczególną niechęć okazywała wobec dziewczynek i kobiet.

Małpa i ataki na ludzi

Małpa nie miała litości dla swoich ofiar. Media w Indiach podają, że część pogryzionych osób musiała zostać poddana operacjom plastycznym, ponieważ ich obrażenia i zniekształcenia twarzy były bardzo poważne. Niestety, okaleczone zostały także dzieci, którym zwierzę dosłownie rozerwało twarze. Wiadomo już, że jedna z pogryzionych osób nie przeżyła. Nieoficjalnie mówi się, że to 60-letni mężczyzna.

Małpa zabiła człowieka - Kaula skazana na dożywocie w samotnościŹródło zdjęcia: Facebook/RT
Małpa zabiła człowieka – Kaula skazana na dożywocie w samotności

Małpa zabiła, bo odstawiła alkohol?

6-letnia małpa Kaula została schwytana i trafiła do zoo w Kanpu. Zdiagnozowano przyczynę jej agresji. Okazało się, że małpa była uzależniona od alkoholu, a potworna agresja była efektem odstawienia. Wyszło na jaw, że właściciel małpy poił ją spirytusem i wpędził ją w alkoholizm. Gdy zmarł, małpa nie umiała sama zdobyć alkoholu.

Małpa ma też problemy z odżywaniem. Nie chce jeść roślin. Okazało się, że  właściciel karmił ją jedynie mięsem, co również może być przyczyną agresji. Jak informuje „Daily Mail”, ustalono również, że właściciel był okultystą.

Kara dla małpy

Małpa do końca życia pozostanie w zoo. Mimo upływu czasu agresja nie maleje. Kaulę czeka dożywotnia samotność, bo atakuje również przedstawicieli swojego gatunku. Nadal rzuca się wściekle na ludzi, szczególnie kobiety.

Indie zmagają się z licznymi problemami związanymi z małpami. Media piszą o gangach zwierząt, które terroryzują miasta. Ostatnio nagłośniono historię małpy na motorze, która próbowała porwać dziecko. Szokujące nagranie wideo z tego incydentu trafiło do internetu.

Źródło zdjęcia:

  • Małpa zabiła człowieka – Kaula skazana na dożywocie w samotności: Facebook/RT
  • Małpa Kaula zabiła człowieka: Andre Mouton from Pixabay
UFO w Japonii Previous post Dziwny obiekt nad miastem. Czy to UFO? [WIDEO]
Kim Dzong Un i Korea Północna - ciekawostki i informacje. Kto zastąpi Kim Dzong Una? Next post Co je Kim Dzong Un? Dieta dyktatora bez tajemnic