Pentagon opublikował autentyczne nagrania z UFO

USA publikuje 3 nagrania z UFO. “Są autentyczne” [WIDEO]

Czy kosmici pojawiają się na Ziemi? Rząd USA ukrywa dowody na istnienie kosmitów? Takie legendy jak Strefa 51 i Roswell doprowadzają do wrzenia wielbicieli teorii spiskowych i zjawisk paranormalnych. Pentagon właśnie dołożył do pieca, ponieważ opublikował 3 tajemnicze nagrania wideo, na których zarejestrowano spotkania pilotów z UFO. Czym są te niezidentyfikowane obiekty latające?

“Wojskowi piloci z USA przeżyli spotkanie z UFO” – takie legendy i związane z nimi teorie spiskowe mnożą się szybciej niż koronawirus. Pojawiają się kolejne szokujące zdjęcia i nagrania wideo. Choć ich autentyczność pozostawia wiele do życzenia, to rozgrzewają wyobraźnię do czerwoności. Jednak teraz to amerykańskie władze opublikowały nagrania z UFO.

Udostępnione materiały wideo zarejestrowane zostały przez pilotów w czasie misji, na których widać niezidentyfikowane obiekty latające. Nie są to treści nowe, ponieważ nieoficjalnie krążą w internecie od wielu lat. Dlaczego więc teraz uznano je za przełomowe?

Przy okazji warto wspomnieć, że chociaż amerykański rząd używa terminu UFO, to niekoniecznie mowa jest o latających spodkach. Termin unidentified flying object odnosi się do wszelkich obiektów latających, których nie da się zidentyfikować.

Pentagon pokazał nagrania z UFO - to bylo spotkanie z kosmitami?
Pentagon pokazał nagrania z UFO – to było spotkanie z kosmitami?

Piloci i spotkania z kosmitami – autentyczne nagrania z UFO

Jedno z opublikowanych nagrań wideo zostało nakręcone w listopadzie w 2004 roku, a dwa pozostałe w 2015 roku. Badacze UFO dobrze je znają, jednak decyzja Pentagonu wywołała ogromne emocje – amerykańskie służby oficjalnie potwierdziły ich autentyczność.

Nie oznacza to jednak końca pytań i tajemnic. Tajemnicą pozostało, gdzie dokładnie zostały zarejestrowane spotkania z tajemniczymi obiektami latającymi. Nie wiadomo czym naprawdę było rzekome UFO na nagraniach i Pentagon oficjalnie do tej niewiedzy się przyznał.

Piloci na nagraniach są w szoku, jak szybko poruszają się nizidentyfikowane obiekty. Niektorzy podejrzewają, że to drony – podaje CNN.

Czy amerykańska armia ukrywa istnienie kosmitów?

Dlaczego nagrania zostały oficjalnie opublikowane przez Pentagon? Media podejrzewają, że ma to związek z naciskami amerykańskich polityków, którzy coraz bardziej naciskają na armię rzekomo ukrywającą wiedzę o UFO. Pojawiają się medialne doniesienia, że odbyła się nawet tajna konferencja, podczas której senatorowie rozmawiali na ten temat z wojskowymi.

Czy to początek ujawniania “prawdy”? Rzeczniczka prasowa Pentagonu Sue Gough oświadczyła, że potwierdzono autentyczność nagrań, aby “uniknąć nieporozumień”. Podkreśliła, że nie jest to ujawnienie żadnych wrażliwych danych. Jej zdaniem, nagrania w żaden sposób nie wpływają na obecne i przyszłe śledztwa związane z naruszeniem wojskowej przestrzeni powiwetrznej przez obiekty UFO. A może Departament Obrony po prostu rzucił wabik, który ma odwrócić uwagę polityków od prawdy?

Pentagon pokazuje nagrania wideo z UFO. Czym są te obiekty latające?

Źródło zdjęcia:

  • Pentagon pokazał nagrania z UFO – to bylo spotkanie z kosmitami?: YouTube/Reuters
  • Pentagon opublikował autentyczne nagrania z UFO: YouTube