UFO w Japonii

Dziwny obiekt nad miastem. Czy to UFO? [WIDEO]

Zaskakujące wiadomości z Japonii, teorie spiskowe mnożą się jak szalone. Na japońskim niebie zauważono niezidentyfikowany latający obiekt. Jego zdjęcia pojawiły się w mediach społecznościowych. Czy to UFO?

Dziwny latający obiekt pojawił się nad Japonią. Był widoczny przez kilka godzin nad miastem Sendai, które jest stolicą prefektury Miyagi. Wyglądał jak balon umieszczony na konstrukcji przypominającej krzyż. Nikt nie wie co dokładnie to było, ale natychmiast pojawiły się teorie, że Ziemię odwiedziło UFO. Obiekt nie przemieszczał się i nie wykonywał żadnych ruchów. W końcu zniknął, gdy zasłoniły go chmury.

UFO w Japonii?

Zaniepokojeni Japończycy zaczęli masowo dzwonić do tamtejszego biura meteorologicznego (Japan Meteorological Agency’s Sendai). Służby nie potrafiły jednak powiedzieć, czym był tajemniczy latający obiekt. Przedstawiciel biura meteorologicznego w Sendai w rozmowie z mediami oświadczył, że nie wie co pojawiło się na niebie, ale podejrzewa, że mógł to być sprzęt do obserwacji pogody. Oświadczył jednak, że nie było to żadne urządzenie należące do jego biura.

UFO nad Japonią - czym był ten tajemniczy obiekt?
UFO nad Japonią – czym był ten tajemniczy obiekt?

Latający spodek z Korei Północnej?

Pojawiły się podejrzenia, że w sprawę może być zamieszana Korea Północna.  Może to być związane z ostatnimi groźbami ze strony reżimu i akcję odwetową za zrzucanie propagandowych ulotek. Kim Jo Dzong, czyli siostra Kim Dzong Una, zapowiadała, że sąsiednie kraje w regionie „staną w obliczu najgorszego stadium”. Czy jednak rzeczywiście był to północnokoreański balon? Służby podejrzewają, że mogło być to urządzenie służące do obserwacji, ale nie zostało to oficjalnie potwierdzone.

Jak podaje kyodonews.net, japońska policja wysłała śmigłowiec, by ustalił co pojawiło się na niebie.  Jak na razie nie potwierdzono jakie dane uzyskano. Wiadomo tylko, że „UFO” znajdowało się na wysokości 2000 metrów.

Policja śledziła tajemniczy obiekt, ale „podniebny pościg” został przerwany, gdy „balon” zniknął w chmurach. Zgodnie z oficjalnym oświadczeniem służb, nie stanowił zagrożenia dla ruchu lotniczego.

UFO w Japonii i tajemnicze nagranie WIDEO – czy to urządzenie szpiegowskie z Korei Północnej?

Źródło zdjęcia:

  • Niezidentyfikowany obiekt latający w Japonii: YouTube - screen
Diego ocalił żółwie z Galapagos Previous post Żółw Diego ocalił swój gatunek. Seksoholik wraca do domu [WIDEO]
Małpa Kaula zabiła człowieka Next post Małpa zabiła człowieka z szokującego powodu. Dramatyczna historia