Hawaje i UFO nad Oahu. Czy to mogli być kosmici?

UFO nad Hawajami. Wiele osób nagrało tajemniczy niebieski obiekt na niebie [WIDEO]

UFO na Hawajach. Wiele osób zgłosiło służbom na numer alarmowy, że widziało na niebie niezidentyfikowany latający obiekt. Nagrania wideo trafiły do internetu, a sprawa zyskała międzynarodowy rozgłos. Mnożą się pytania, rodzą się kolejne teorie spiskowe.

Hawaje i UFO na niebie. Niezidentyfikowany obiekt latający dostrzeżono nad wyspą Oahu w zeszły wtorek. Zaniepokojeni ludzie wezwali Federalną Administrację Lotniczą i zadzwonili pod numer alarmowy. Z ich relacji wynika, że tajemniczy obiekt emanował niebieskim światłem i miał podłużny kształt. Nie wydawał żadnego dźwięku i był „większy niż słup telefoniczny”. Był widoczny na tyle długo, że niektórzy podążali za nim samochodami.

Hawaje, UFO i niebieskie światło na niebie

Kilku osobom udało się nagrać UFO. Na opublikowanych w internecie nagraniach można dostrzec dziwny obiekt emanujący błękitnym światłem i poruszający się z bardzo dużą prędkością. Swoją podróż zakończył w oceanie, wpadając do wody niedaleko plaży.

Media nagłośniły sprawę, a Federalna Administracja Lotnicza oświadczyła, że w dniu, w którym zauważono UFO, nie odnotowano żadnych wypadków lotniczych. Potwierdza jednak, że otrzymała liczne doniesienia o dziwnym niebieskim obiekcie na niebie. Rzecznik policji w Honolulu powiedział, że nie ma żadnych informacji o obiekcie.

Niektórzy zgłaszali również, że wtorkowej nocy zobaczyli na niebie kolejny obiekt, ale już dużo mniejszy i emanujący białym światłem. Podążał tą samą trasą co jego poprzednik.

Federalna Administracja Lotnictwa otrzymała we wtorek wieczorem raport od policji o możliwej obecności jednego samolotu w pobliżu. Jednak żaden samolot nie zniknął z radarów oraz nie zgłoszono opóźnienia bądź zaginięcia – pisze Onet.pl.

Mnożą się teorie spiskowe na temat tajemniczego świetlistego obiektu. Media takie jak New York Post przypominają jednak, że UFO to niekoniecznie kosmici. Skrót oznacza jedynie „niezidentyfikowany obiekt latający”.

Ostatnio obrodziło w nagrania przedstawiające niezidentyfikowane obiekty latające w różnych zakątkach świata. Przykładowo, coś dziwnego pojawiło się na niebie w Bukowinie Tatrzańskiej. W USA po raz kolejny nad Los Angeles zaobserwowany został tajemniczy Jetpack Guy.

Źródło zdjęcia: