Donald Trump i Melania Trump - wybory w USA to również wielki rozwód?

Melania Trump szykuje rozwód? Donald Trump przegra nie tylko wybory w USA

Joe Biden i Kamala Harris wygrali wybory w USA. Donald Trump musi jednak przygotować się na kolejną walkę i przegraną? Jak ujawniają media, tym razem jego przeciwnikiem będzie Melania Trump. Szykuje się wielki amerykański rozwód czy po prostu opłata za milczenie?

Melania Trump ma dość i Donald Trump powinien przygotować się nie tylko na przegrane wybory w USA, ale również na kosztowny rozwód? Amerykańskie media ujawniają, że gdy tylko obecny prezydent USA opuści Biały Dom, na jego stole pojawią się papiery rozwodowe, a małżeństwo z 15-letnim stażem może zakończyć się z hukiem.

Wybory w USA i rozwód – “Uwolnić Melanię”

Melania Trump już planuje rozstanie z prezydentem? Do mediów trafiły zdjęcia ciężarówki do przeprowadzek przed Białym Domem. W trakcie prezydentury Trumpa, wielokrotnie nie chciała trzymać go za rękę i można się było domyślić, że coś jest nie tak z ich związkiem. Czy jej uśmiech na wystąpieniach publicznych był wyuczony? Od dawna w USA krążyły plotki, że jest więźniem w Białym Domu, co w książce “Free Melania” opisała dziennikarka CNN Kate Bennett. Przegrane wybory w USA dla Melanii mogą być kluczem do wolności?

Najsmutniejsza pierwsza dama w historii USA?

Gdy Donald Trump rozpoczął prezydenturę, Melania przeprowadziła się do Białego Domu 5 miesięcy później, tłumacząc to troską o edukację ich syna Barrona. Jej przyjaciółka ujawniła wówczas, że rozpłakała się, gdy Donald wygrał wybory. Podobno powiedziała wówczas, że „nie kocha męża i nigdy nie spodziewała się, że mu się uda”. Była współpracownica Melanii Stephanie Wolkoff ujawniła, że Melania Trump i Donald Trump śpią osobno, a „ich małżeństwo to transakcja”.

Dlaczego czekała tak długo, by się rozwieść? Okazuje się, że czekała na nowe wybory w USA i przegraną męża. Gdyby Melania chciała go upokorzyć i odejść od niego w czasie urzędowania, groziłoby jej “upokorzenie i kara”.

Jak zakończy się małżeństwo Melanii i Donalda Trumpa? Wirtualna Polska przewiduje, że obecna „ukochana” skończy jak druga żona Trumpa Marla Maples. Dostała spore pieniądze za milczenie, by nie opowiadać o związku w wywiadach i książkach. Rozwód z Trumpem może się więc Melanii opłacać.

Kim jest Melania Trump?

Obecna Pierwsza Dama w USA, czyli niegdyś Melanija Knavs, pochodzi ze Słowenii. Urodziła się 26 kwietnia 1970 roku w Sevnicy. Jej rodzicami są sprzedawca samochodów Viktor Knavs i pracownica fabryki tekstylnej Amalija Ulčnik. Ślub z Trumpem wzięła w 2015 roku. W Lublanie skończyła Średnią Szkołę Projektowania i Fotografii. Studiowała zaś na Uniwersytecie Lublańskim na wydziale projektowania, ale nie zakończyła edukacji dyplomem, postawiła na karierę modelki. 

Pojawiła się na okładkach takich magazynów jak “Vogue” i “Harper’s Bazar”. W 2000 wzięła udział w rozbieranej sesji zdjęciowej dla brytyjskiej edycji magazynu “GQ”, która odbyła się na pokładzie prywatnego odrzutowca należącego do Donalda Trumpa.

Melania Trump Officially Moved To The White House Click through the gallery to see Donald and Melania Trump’s Marriage in Photos: https://goo.gl/GFqlVM

Opublikowany przez Fashion Style Wtorek, 13 czerwca 2017

Young Melania Trump

Opublikowany przez Diakite Diakitego Niedziela, 1 marca 2020

¿Será la primera dama del régimen norteamericano? Para burro viejo pasto tierno, .Habla cuatro idiomas a los 45 años, es…

Opublikowany przez Victora Andradego Środa, 7 października 2015
Opublikowany przez EsklaV Piątek, 11 listopada 2016
Opublikowany przez Tuna Lynna Środa, 9 listopada 2016

Źródło zdjęcia:

Pirania Pacu w Polsce - obcinaczka jąder z Amazonii Previous post Półmetrowa pirania i Zalew Zegrzyński. “Obcinaczka jąder”
Wiceminister finansów Piotr Patkowski: koronawirus, rekompensaty i pieniądze Next post Wiceminister finansów Patkowski: “dzięki obostrzeniom Polacy są bogatsi”. Dobry koronawirus?