Oczy kobiety

O czym myślą kobiety w trakcie seksu? Zaskakujące badania

Brytyjski portal randkowy włożył kij w mrowisko. Przeprowadzono badania, by dowiedzieć się, o czym myślą mężczyźni i kobiety w trakcie figli. Wyniki mogą niektórych … zdołować?

Portal randkowy Sausydates.com zabrał się za fantazje Brytyjczyków. W badaniu wzięło udział 8371 osób, a jego wyniki są zaskakujące. Aż połowa mężczyzn i dwie trzecie kobiet myśli podczas “tych chwil” o kimś innym. Zazwyczaj są to koledzy lub celebryci. Spora grupa badanych osób przyznała się, że rozmyśla wówczas o swoich byłych, partnerach znajomych lub aktorach. O czym myślą kobiety w czasie zbliżenia?

O czym myślą kobiety podczas seksu?

Okazało się, że kobiety najczęściej myślą “wtedy” o takich przystojniakach jak  Daniel Craig, Brad Pitt i Aidan Turner. Wiele pań przyznało się, że wyobraża sobie, że robi to z Justinem Bieberem, Davidem Beckhamem i modelem Davidem Gandym. Panowie wymieniali najczęściej takie gwiazdy jak Rita Ora, Lady Gaga, Jennifer Aniston, Rihanna i Kate Perry.

Okazało się również, że to kobiety mają bujniejszą wyobraźnię. Aż 50% pań przyznało się do fantazjowania podczas blickich chwil ze swoim partnerem o byciu np. na plaży lub w hotelu z inną osobą. Takie wizje ma jedynie 35% panów.

Naukowcy przypuszczają, że bierze się to stąd, że myślenie o czymś zakazanym, dotychczas nieznanym powoduje najlepsze doznania – pisze menway.interia.pl.

Seksuolog Cyndi Darnell dla Oprah Magazine skomentowała wyniki badań. Zwróciła uwagę, że takie fantazje mają jedynie „przetworzyć sytuację” i nie są odzwierciedleniem pragnień. Eksperci podkreślają, że takie “zabawy w myślach” to nie zdrada.

Obie strony, panie i panowie, są winne takiego fantazjowania. Miejmy tylko nadzieję, że ktoś w czasie akcji nie krzyknie “nie przestawaj 007” – skomentował badania założyciel portalu David Minns. (The Sun)

Źródło zdjęcia:

  • Janusz Korwin Mikke ostro u Scheiber w Super Expressie. Szokująca wypowiedzi i poglądy: YouTube/Super Express
  • piersiPowiększone piersi i opuchnięte węzły chłonne jako skutki uboczne po szczepieniu na COVID-19. Czy konieczna jest mammografia?: Image by Basker Dhandapani from Pixabay
  • Gamer Grandma wpisana do “Księgi rekordów Guinnessa”: YouTube - screen
  • Kim Dzong Un i Korea Północna – ciekawostki i informacje: Victoria_rt from Pixabay
  • Oczy kobiety: Pixabay/PublicDomainPictures
82 Dywizja Powietrznodesantowa przed lotem do Francji w 1944 roku Previous post Masakra spadochroniarzy w nocy przed D-Day. “Najbrutalniejsza walka na froncie zachodnim”
Koronawirus w Rosji. Lekarze wypadli z okna Next post 3 lekarzy w Rosji wypadło z okna. Mówili za dużo o koronawirusie?