Janusz Korwin Mikke ostro u Scheiber w Super Expressie. Szokująca wypowiedzi i poglądy

Korwin ostro u Schreiber. “Nie istnieją niepełnosprawni, udają”

Janusz Korwin-Mikke znów zaprezentował kontrowersyjne wypowiedzi i poglądy. Polityk Konfederacji w programie „Mam tego dość” Marianny Schreiber (Super Express) dał popis swoich możliwości. Kobiety, pedofilia, dzieci, debile, niepełnosprawni… strona Stan Wiedzy jest apolityczna, a tezy głoszone przez Korwina już dawno wykrczają poza politykę. Tylko jak je sklasyfikować?

Janusz Korwin Mikke w programie „Mam tego dość” Marianny Schreiber (Super Express) znów zaprezentował szokujące wypowiedzi i poglądy. Dał przekrój swoich głoszonych od lat teorii. Zaczął od kwestii prawnych dotyczących pedofilii.  Wiek zgody na seks powinien zostać zniesiony i prawo powinno traktować go „naturalnie”, czyli od momentu pierwszej miesiączki, bo dziewczynki osiągają dojrzałość w różnym wieku. Przypomniał, że królowa Jadwiga wyszła za mąż mając 12 lat. Jeśli dziewczynka dostanie miesiączki w wieku 8 lat, współżycie z nią nie powinno być karane.

Janusz Korwin Mikke kontra kobiety. Ostre wypowiedzi u Schreiber

Janusz Korwin-Mikke podtrzymał swoją wypowiedź, że kobiety powinni zarabiać mniej, ponieważ są średnio mniej inteligentne od mężczyzn. Stwierdził, że jeśli kobiety zarabiają w jakimś biznesie mniej, to znaczy że się mniej do niego nadają. Podkreślił, że mówi o średniej, „a nie o konkretach”, więc kobiety nie powinny się o to obrażać. Dodał, że „kobieta, gdy słucha Einsteina to od razu się nudzi, a mężczyzna słucha”.

Mężczyźni są bardziej „more of”. Wśród mężczyzn jest więcej geniuszy, morderców, świętych i więcej idiotów. Kobiety są bardziej średnie, dlatego wśród kobiet nie praktycznie w ogóle geniuszy. Jeśli państwem mają rządzić elity, to tam kobiet nie ma – powiedział Korwin w Super Expressie.

Korwin wciąż upiera się, że kobiety powinny stracić prawa wyborcze, bo kierują się emocjami i hormonami. Dla ich dobra chce im również odbierać przywileje, by nie traktować kobiet jako ludzi drugiej kategorii.

Korwin o dzieciach i pedofilii. “Kobiety oduczą się kochać”

Podtrzymał tezę, że lepsze jest klepanie po pupie przez pedofila, niż chodzenie na lekcje wychowania seksualnego. Wyjaśnił, że ta forma zajęć lekcyjnych oducza kobiety kochać. Myślą o technice i „nie potrafią się oddać”. Natomiast to czy dochodzi do seksu, czy wkorzystywania seksualnego, “trzeba czuć i po to są estrogeny”.

Gdy pedofil klepie 5-latkę czy 7-latkę po pupie, to żadna dziewczynka nie odbiera tego seksualnie. Ten pedofil może się cieszy, a może nie. Kobiety kiedyś bez wahania posyłały córki do Lewica Carrola, który był pedofilem – powiedział Korwin u Marianny Schreiber.

Korwin o niepełnosprawnych. “Nie ma takich osób, udają”

Janusz Korwin-Mikke wrócił do kwestii osób niepełnosprawnych i dodał, że nie wpuściłby ich do Sejmu, gdy protestowali. Wciąż twierdzi, że w telewizji nie powinno się pokazywać osób niepełnosprawnych, bo. np. kuśtykaniem lub jąkaniem “można się zarazić”. Co więdzej, dzieci niepełnosprawne nie powinny uczęszczać do szkół publicznych, by nie spowalniać rozwoju dzieci zdrowych. Robi się to celowo, by obniżyć poziom nauczania, bo lepsi są “głupsi niewolnicy”. Co więcej, zdaniem Korwina, dawanie przywilejów osobom niepełnosprawnym jest stygmatyzacją. Jeśli ktoś np. nie ma nóg, to “może pracować w chłodni, bo mu się nogi nie odmrożą”.

Dodał jednak, że np. zespół Aspergera to już “wielki zysk”.

Korwin uznał, że nie ma kogoś takiego jak ludzie niepełnosprawni. Twierdzi, że każdy jest mniej lub bardziej niepełnosprawny, więc nie istnieje wyraźna granicą między pelnosprawnością, a niepełnosprawnością. “Ludzie udają niepełnosprawnych, bo to jest opłacalne” – powiedział Janusz Korwin-Mikke.

Nieszczęściem jest to, że debili uczy się czytać ich pisać. Kiedyś nie umieli i ich nie było, nikt się nimi nie przejmował. Pięknie wyglądałby internet, gdyby połowa ludzi nie umiała czytać i pisać. Jeśli nie zlikwidujemy demokracji, to będziemy coraz bardziej głupieli, przyjdą Murzyni i nas zjedzą – stwierdził Korwin u Schreiber w Super Expressie.

Korwin kontra Schreiber. Poglądy, wypowiedzi… czy już szaleństwo? [WIDEO]

Źródło zdjęcia:

  • piersiPowiększone piersi i opuchnięte węzły chłonne jako skutki uboczne po szczepieniu na COVID-19. Czy konieczna jest mammografia?: Image by Basker Dhandapani from Pixabay
  • Gamer Grandma wpisana do “Księgi rekordów Guinnessa”: YouTube - screen
  • Oczy kobiety: Pixabay/PublicDomainPictures
  • Kim Dzong Un i Korea Północna – ciekawostki i informacje: Victoria_rt from Pixabay
  • Janusz Korwin Mikke ostro u Scheiber w Super Expressie. Szokująca wypowiedzi i poglądy: YouTube/Super Express