Iran i agencja FARS - Barack Obama spiskuje z kosmitami, a Hitler spotkał UFO

Iran ostrzega przed “kosmicznym rządem”. Hitler i Obama to słudzy kosmitów?

Reptilianie? Kosmici na Ziemi? Pozaziemska cywilizacja rządząca światem? Barack Obama i Hitler sługami kosmitów? W Iranie wszystko jest możliwe, a agencja prasowa FARS produkuje od lat kolejne teorie spiskowe.

Iran i niezły odlot. Jeśli lubicie teorie spiskowe o globalnych spiskach i kosmitach w takim razie irańska agencja informacyjna Fars News Agency przypadnie wam do gustu. Została założona w 2003 roku w Teheranie i uważana jest za „półoficjalny” organ rządu. Przez lata zaskakuje kolejnymi sensacyjnymi doniesieniami rodem z powieści science fiction i political fiction. Wiecie, że kosmici od lat próbują przejąć władzę nad światem, a ich współpracownikami byli Hitler i Obama?

Kosmiczne teorie spiskowe – UFO, Iran i Obama

Jak w 2014 roku „ujawniła”agencja FARS, bazując na tajnym raporcie rosyjskich służb i FSB, kosmici przejmują władzę nad naszym światem. Prezydent USA Barack Obama to sługa tajnego reżimu, który powstał w wyniku paktu Ziemian z kosmitami. Ów “reżim”, potajemnie kontrolujący USA, ma dążyć do zawładnięcia planetą. Dowodem na to ma być wypowiedź byłego ministra obrony Kanady, 90-letniego Paula Hellyera, który przez lata twierdził, że kosmici regularnie odwiedzają Ziemię i współpracują z rządami niektórych państw.

Według Fars News Stany Zjednoczone od 1945 są rządzone przez złożony z kosmitów sekretny „gabinet cieni”. Do tego niesławne programy NSA służą jako narzędzie do ukrywania ich obecności na ziemi. Irańczycy znaleźli na to dowody, które zostały ukryte w aktach Snowdena – natemat.pl przytacza informacja FARS.

Adolf Hitler i UFO

FARS idzie w swych teoriach dalej i donosi, że zanim wybuchała II wojna światowa, Adolf Hitler również nawiązał kontakt z UFO. To właśnie pozaziemska cywilizacja zapewniła szybki rozwój i uzbrojenie III Rzeszy. Gdy austriacki malarz-narkoman przegrał wojnę, kosmici szukali nowego sojusznika i w 1954 roku zawarli pakt z USA.

Co więcej, w USA trwa polityczna walka. Nieznana formacja polityczna chciała nawet obalić Baracka Obamę i jego pro-kosmiczny rząd. Podobno Rosja boi się, że gdy pozaziemskie istoty stracą sojusznika w postaci Stanów Zjednoczonych, mogą znaleźć sobie nowego i to niezbyt przychylnego Rosjanom.

Dowody na istnienie UFO i sekrety Snowdena

FARS nie prezentuje oczywiście dowodów ani zdjęć wspomnianego rosyjskiego raportu. Podaje jedynie, że przekazał go były współpracownik amerykańskiego wywiadu Edward Snowden po swoje ucieczce. Ukradł tajne dokumenty z wewnętrznej sieci amerykańskich instytucji wywiadowczych takich jak NSA.

Irańska agencja informacyjna słynie z niezwykłych teorii. Informowała swego czasu nawet, że brytyjska rodzina królewska to Żydzi, a Izrael chce anektować Irak. 

Nawet jeśli informacje udostępniane przez FARS to brednie i science fiction, agencja informacyjna osiągnęła sukces. Jej teorie spiskowe są publikowane w największych mediach na całym świecie.

Budowa rozbudowanej sieci internetowej inwigilacji ma być elementem tego planu. Dzięki NSA kosmici mają skutecznie cenzurować sieć, przepływ informacji i ukrywać swoją obecność – TVN24 opisuje doniesienia FARS.

Źródło zdjęcia:

  • Lot MH370 – nowe dowody i informacje: Pexels/photoGraph,
  • Ziemia jest płaska? Polski raper AK-47 zamierza udowodnić teorie spiskowe płaskoziemców: Vicki Nunn from Pixabay
  • Szkielet kosmity z Chile – nowe badania i rozwiązana zagadka: YouTube/Inverse (screen)
  • Elon Musk twierdzi, że kosmici nie istnieję. Argument przeciw UFO na Twitterze: YouTube/TED
  • Pentagon pokazał nagrania z UFO – to bylo spotkanie z kosmitami?: YouTube/Reuters
  • Stonehenge – historia, tajemnice i nowe odkrycie: Sally Wilson z Pixabay
  • Iran i agencja FARS – Barack Obama spiskuje z kosmitami, a Hitler spotkał UFO: PhotoVision z Pixabay.