Ziemia jest płaska? Polski raper AK-47 zamierza udowodnić teorie spiskowe płaskoziemców

Polski raper chce udowodnić, że Ziemia jest płaska. “Grawitacja nie istnieje”

Czy Ziemia jest płaska? Czy znajdą się dowody, by udowodnić teorie spiskowe? Tego wyzwania podejmie się polski raper AK-47. Adam Kubiak zapowiedział, że przeprowadzi doświadczenia i eksperymenty, by udowodnić hipotezy „płaskoziemców”, Dołączy do grona takich „ekspertów” jak Kyrie Irving, Tila Tequila, Marcin Rola i Samuel Birley Rowbotham? Podejrzewamy, że o wiele trudniejsze od udowodnienia, że Ziemia jest płaska, będzie udowodnienie, że AK-47 jest dobrym raperem…

Ziemia jest płaska – stwierdził polski raper AK-47. Od wielu lat w swoim mediach społecznościowych promuje teorie spiskowe i pseudonaukę, a teraz zamierza potwierdzić hipotezy głoszone przez „płaskoziemców”. Teraz llanuje wysłać kamery na wysokości 30 kilometrów, by potwierdzić, że Ziemia nie ma takiego kształtu jak wmawiają nam naukowcy i NASA.

Polski raper AK-46 i płaska Ziemia. Ma dowody na teorie spiskowe?

Raper AK-47 od dawna twierdzi, że Ziemia nie jest elipsoidą. Zastanawia się m.in. w jaki sposób woda zakrzywia swój poziom na globie i dlaczego inżynierowie przy budowie torów kolejowych nie biorą pod uwagę krzywizny Ziemi. Co więcej, artysta twierdzi, że nie istnieje ziemska grawitacja, a ”horyzont obala kłamstwo heliocentryczne”. W jednej ze swoich wypowiedzi stwierdził, że najbogatsi ludzie na świecie chcę utrzymać narody w niewiedzy, by manipulować społeczeństwami, a za kurtyną materialnego świata 3D stoi energia.

Raper ogłosił, że jeśli po przeprowadzeniu eksperymentu jednak zobaczy półkolisty horyzont, to przeprosi i przyzna się do błędu

To co obserwujesz na niebie to manifestacja wyższych płaszczyzn egzystencjonalnych (plany duchowe, szczeble drabiny świadomości, czakry), które manifestują się w ten sposób. Nie jesteś w stanie tam dotrzeć, ponieważ „każdy” wymiar jest sam w sobie układem zamkniętym. Dziś człowiek patrzy tylko oczami. Nie dostrzega głębi w niczym. Nie zdają sobie sprawy co tracą. Ziemia to trójwymiarowa czasoprzestrzeń z horyzontem i perspektywą zaprojektowana w konkretnej gęstości. Żadnych kulistych planet, żadnej przestrzeni kosmicznej, żadnego ogromnego słońca oddalonego o miliony kilometrów… To projekcja umysłu, o wysoce zaawansowanej matematycznie matrycy, poruszająca się po „ograniczonej” płaszczyźnie, zawartej w firmamencie, szerzej zwanym „kopułą nieba”. Tak, nazwijcie mnie odklejonym od tej kopuły – pisał niedawno AK-47.

Towarzystwo Płaskiej Ziemi i płaskoziemcy

Polski raper nie jest odosobniony w swych poglądach. Przypomnijmy, że od XIX wieku istnieje Towarzystwo Płaskiej Ziemi, a teorie spiskowe i pseudonauka, które zapoczątkował Samuel Birley Rowbotham zyskują coraz większą popularność dzięki internetowi. W swojej książce „Zetetic Astronomy: Earth Not a Globe” ogłosił, że kontynenty unoszą się na nieskończonym oceanie, a cały świat jest otoczony przez „nieskończone lodowe pustkowie”. Środkiem ziemi miałby być biegun północny.

Po śmierci Rowbothama jego zwolennicy założyli Universal Zetetic Society i szerzyli poglądy o płaskiej Ziemi mniej więcej do I wojny światowej. Po nich „pałeczkę przejęli” mieszkańcy miasteczka Zion nad brzegiem jeziora Michigan, 40 km od Chicago. Przewodził im niejaki Willbur Glenn Voliva. W tym miejscu rządziły purytańskie zasady, zakazujące choćby palenia papierosów i gwizdania w niedzielę, a także wiara w płaską Ziemię. Voliva, tak jak i Rowbotham uznawał, że środkiem świata jest biegun północny – pisze Komputer Świat.

Źródło zdjęcia:

  • Lot MH370 – nowe dowody i informacje: Pexels/photoGraph,
  • Szkielet kosmity z Chile – nowe badania i rozwiązana zagadka: YouTube/Inverse (screen)
  • Elon Musk twierdzi, że kosmici nie istnieję. Argument przeciw UFO na Twitterze: YouTube/TED
  • Pentagon pokazał nagrania z UFO – to bylo spotkanie z kosmitami?: YouTube/Reuters
  • Stonehenge – historia, tajemnice i nowe odkrycie: Sally Wilson z Pixabay
  • Ziemia jest płaska? Polski raper AK-47 zamierza udowodnić teorie spiskowe płaskoziemców: Vicki Nunn from Pixabay