Ufo i podróże w czasie? Znany naukowiec uważa, że kosmici to tak naprawdę ludzie z przyszłościec uważa, że kosmici to tak naprawde ludzie z przyszłości

UFO to ludzie, którzy opanowali podróże w czasie?

UfO i podróże w czasie – czy te dwa tematy coś łączy? Profesor Michael Masters w swojej książce sugeruje, że niezidentyfikowane obiekty latające to nie kosmici, lecz ludzie podróżujący w czasie. Czy jesteśmy obserwowani przez podróżników z przyszłości?

Od dekad nieustannie słyszymy w mediach o UFO, niezidentyfikowanych obiektach latających, światłach na niebie, latających spodkach oraz spotkaniach z przybyszami z kosmosu. Czy jednak rzeczywiście są to kosmici? Michael Masters z Montana Technological University, zajmujący się antropologią fizyczną, w swojej książce “Identified Flying Objects: A Multidisciplinary Scientific Approach to the UFO Phenomenon” (Masters Creative LLC, 2019) twierdzi, że nie mamy do czynienia z żadną pozaziemską cywilizacją i ufoludkami. Odwiedzają nas ludzie z przyszłości, którzy opanowali podróże w czasie.

UFO, podróże w czasie i prowokujące teorie

Po co mieliby nas odwiedzać ludzie z przyszłości? Prof. Masters twierdzi, że to najpewniej historycy, lingwiści i antropologowie, którzy badają historię. Jednakże nie wyklucza również, iż być może ludzkość rozwinie w przyszłości podróże w czasie w celach turystycznych. Zwraca uwagę, że każdy miłośnik historii zapłaciłby fortunę, gdyby miał możliwość cofnąć się w czasie i na żywo analizować swoją ulubioną epokę historyczną.

Wiemy, że istniejemy. Wiemy jak długa jest historia ewolucji i rozwoju człowieka na Ziemi. Wiemy, że nasza technologia będzie coraz bardziej zaawansowana. Podróże w czasie to najprostsze wyjaśnienie czym jest UFO – wyjaśniaMasters. (Space.com)

Masters uważa, że podróże w czasie wyjaśniają porwania przez kosmitów. Z jakiegoś powodu istoty opisywane przez rzekomo porwane osoby zawsze mają humanoidalne cechy i niejednokrotnie znają nasz język? Dlaczego ich zaawansowana technologia jest tak podobna do tej, którą obecnie dysponujemy? Dlaczego ludzie są porywani przez tajemnicze istoty najczęściej w celach naukowych?

Masters podkreśla, że jego książka ma na celu m.in. sprowokowanie naukowej dyskusji na temat podróży w czasie. Chce, by naukowcy „zadawali więcej pytań” i próbowali znaleźć odpowiedzi nawet na te najtrudniejsze z nich. Jest świadomy, że wielu naukowców podchodzi do jego teorii sceptycznie, lecz jego książka ma również licznych zwolenników. Ekspert NASA Larry Lemke uważa koncepcję Mastersa za intrygującą. Sugeruje, by zastanowić się, jak i dlaczego niezidentyfikowane obiekty łamią podstawowe prawa fizyki i aerodynamiki. Uważa, że teoria o ludziach, który nauczyli się manipulować czasem i przestrzenią, może być odpowiedzią na wiele pytań.

To, że UFO to ludzie z przyszłości, to tylko jedna z możliwości. Jedno jest pewne: nie jesteśmy sami. W takim razie kim są ONI? – zastanawia się Jan Harzan z Mutual UFO Network (MUFON).

Źródło zdjęcia:

  • Dlaczego kosmici omijają nasz Układ Słoneczny i Ziemię?: Pexels/Michaël Meyer
  • Naukowcy szykują procedury na przybycie obcych. Niezwykły projekt: Pexel/cottonbro studio
  • Kosmici istnieją? Naukowiec ujawnia kiedy odkryjemy życie pozaziemskie: Smim Bipi from Pixabay
  • Naukowcy wyślą wiadomość w kosmos. Jeśli kosmici odbiorą sygnałł to posłuchają muzyki: Pixabay/WikiImages
  • Pentagon pokazał nagrania z UFO – to bylo spotkanie z kosmitami?: YouTube/Reuters
  • Kosmiczna teoria ewolucji. A jeśli istoty na innych planetach rozwijają się jak ludzie?: Pixabay/sergeitokmakov
  • Szef NASA Bill Nelson skomentował raport Pentagonu dotyczący spotkań z UFO. “Nie jesteśmy sami w kosmosie”: Facebook/NASA - National Aeronautics and Space Administration
  • ufoKosmici i kosmiczne podóże – naukowa symulacja ile zajęłaby ekspansja pozaziemskiej cywilizacji w galaktyce: MasterTux from Pixabay
  • Ufo i podróże w czasie? Znany naukowiec uważa, że kosmici to tak naprawdę ludzie z przyszłościec uważa, że kosmici to tak naprawde ludzie z przyszłości: CoolCatGameStudio z Pixabay