Bill Gates i chemitrails - chce rozpylać chemikalia w atmosferze

Bill Gates zapowiada kolejne epidemie. “Dziesięciokrotnie groźniejsze niż COVID-19”

Bill Gates i kolejna kontrowersyjna wypowiedź. Kilka dni temu zapowiadał, że świat czeka globalna katastrofa klimatyczna, a teraz ostrzega, że świat musi przygotować się na kolejne epidemie. Jego zdaniem, wkrótce zaatakują nas choroby znacznie groźniejsze niż koronawirus SARS-CoV-2.

Bill Gates i kontrowersyjny wywiad dla niemieckiego “Sueddeutsche Zeitung”. Były szef firmy Microsoft stwierdził, że epidemie i pandemie to już „nowa normalność i należy się do nich przyzwyczaić”. Uważa, że są jak trzęsienia ziemi, zmiany klimatyczne i tornada. Jedyne co możemy zrobić, to dobrze przygotować się na kolejną epidemię, która „może być dziesięciokrotnie groźniejsza od tej obecnej”.

Koronawirus i nowe epidemie

Miliarder przy okazji pochwalił postęp naukowy związany ze szczepionkami i powiedział, że „to cud”, bo gdyby pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 wybuchła 5 lat temu, świat nie mógłby liczyć na tak błyskawiczne wynalezienie szczepionki. Zaapelował, by obecnie „walczyć ze szczepionkowym nacjonalizmem” i zadbać o sprawiedliwe rozdzielanie szczepionek, by żaden kraj nie został samotny w walce z COVID-19.

Jednocześnie stwierdził, że ludzkość nie jest jeszcze gotowa na walkę z wirusami groźniejszymi niż COVID-19. Uważa, że obecnie dręczy nas “Pandemia 1”, która będzie początkiem całej serii plag o zasięgu globalnym. Przy okazji wywiadu, media przypominają również, że założyciel Microsoftu przekazał w 2020 r. łącznie 1,75 mld dol. na walkę z pandemią koronawirusa.

Ze względu na to, że w tej chwili jeszcze tak wielu ludzi cierpi na Covid-19, bardzo trudno wyobrazić sobie koniec pandemii, lecz on nadejdzie – zapewniali niedawno Bill Gates i jego żona. (Xing).

Bill Gates, zmiany klimatyczne i nowy porządek świata

Kilka dni temu Bill Gates na swoim blogu opublikował kontrowersyjny wpis, w którym zalecał ustanowienia nowego porządku świata, w którym Stany Zjednoczone z Joe Bidenem na czele będą liderem w walce ze zmianami klimatycznymi. Jego zdaniem, czeka nas nieuchronna katastrofa klimatyczna, a tylko globalne amerykańskie przywództwo i stymulowana „podaż na innowacje”, mogą zminimalizować skutki nadciągającego dramatu.

Źródło zdjęcia:

  • Lot MH370 – nowe dowody i informacje: Pexels/photoGraph,
  • Ziemia jest płaska? Polski raper AK-47 zamierza udowodnić teorie spiskowe płaskoziemców: Vicki Nunn from Pixabay
  • Szkielet kosmity z Chile – nowe badania i rozwiązana zagadka: YouTube/Inverse (screen)
  • Elon Musk twierdzi, że kosmici nie istnieję. Argument przeciw UFO na Twitterze: YouTube/TED
  • Pentagon pokazał nagrania z UFO – to bylo spotkanie z kosmitami?: YouTube/Reuters
  • Stonehenge – historia, tajemnice i nowe odkrycie: Sally Wilson z Pixabay
  • Bill Gates i chemitrails – chce rozpylać chemikalia w atmosferze: Facebook/AdVenture Capitalist Community