UFO w Pakistanie i tajemnicze nagranie WIDEO

UFO w Pakistanie. Piloci nagrali latający obiekt [WIDEO]

UFO w Pakistanie i kolejne tajemnicze nagranie WIDEO. Piloci podczas lotu między Lahore a Karaczi zauważyli niezidentyfikowany obiekt latający. Twierdzą, że na pewno nie był to samolot lub balon. Sprawa została potraktowana przez służby poważnie i trwa dochodzenie, w które zaangażowane są Siły Powietrzne.

UFO zauważone w Pakistanie 23 stycznia 2021 roku. Piloci podczas lotu między Lahore a Karaczi dostrzegli i nagrali tajemniczy latający obiekt. Świadkowie, którzy zobaczyli niezidentyfikowany świetlisty obiekt twierdzą, że nie był to balon lub samolot. Ustalono, że unosił się 10 kilometrów nad ziemią nad Rahim Yar Khan (prowincja Punjab).

Piloci i spotkanie z UFO w Pakistanie

Nagranie wideo, na którym widać UFO, zostało opublikowane w internecie przez pakistańskiego dziennikarza na Twitterze. Sprawa jest badana przez służby i zajmuje się nią agencja ds. przestrzeni kosmicznej. Dziennikarz przyznał, że wciąż jest za wcześnie i mamy za mało informacji, by stwierdzić z czym tak naprawdę zetknęli się piloci. Autentyczność nagrania potwierdził Rzecznik Pakistan International Airlines i oświadczył, że współpracuje w tej sprawie z oficerem pakistańskich Sił Powietrznych.

Na nagraniu możemy usłyszeć rozmowy pilotów Pakistan International Airline, którzy próbowali ustalić, czym był tajemniczy latający obiekt. Na filmie widać również, że miał okrągły kształt, co chwilę emitował jasne światło. Można również dostrzec, że obiekt wyrzucał z siebie coś, co przypominało małe eksplozje gazu. Obiekt był bardzo jasny i było wyraźnie widać pomimo światła słonecznego.

Jeden z członków załogi samolotu pomyślał, że może to być stacja kosmiczna lub „sztuczna planeta”. Pojawiły się też spekulacje o metalowym pierścieniu owiniętym wokół obiektu i mocnym świetle bijącym z jego środka – pisze Onet.pl.

Warto po raz kolejny przypomnieć, że termin UFO nie odnosi się konkretnie do kosmitów, a do wszystkich obiektów latających i zjawisk, których nie da się  rozpoznać i ustalić ich pochodzenia. Termin “UFO” został po raz pierwszy użyty w 1953 roku przez Siły Powietrzne Stanów Zjednoczonych.

UFO w Pakistanie [WIDEO]

Źródło zdjęcia:

Rekiny i kolejne gatunki zagrożone wyginięciem. Populacja rekinów na świecie drastycznie spada Previous post Rekiny znikają. „Populacja spadła o 71%, gatunki rekinów krytycznie zagrożone wyginięciem”
Historia HIV - kim był pacjent zero? Next post Historia HIV – kim był pacjent zero? Nowa hipoteza i badania