UFO w Polsce i niezidentyfikowany obiekt latający nad Wojkowicami [WIDEO]

UFO w Polsce? Tajemniczy obiekt latający nad Wojkowicami [WIDEO]

UFO w Polsce? Na polskim niebie po raz kolejny dostrzeżono niezidentyfikowany obiekt latający. Tym pojawił się w województwie śląskim nad Wojkowicami. Do internetu trafiły nagrania wideo, na których udało się uwiecznić tajemniczy obiekt.

Czy to UFO w Polsce? Co jakiś czas w internecie pojawiają się informacje o niezidentyfikowanych obiektach latających w naszym kraju oraz nagrania wideo rejestrowane przez przypadkowe osoby. Tym razem Fundacja Nautilus na YouTube zaprezentowała krótki film, na którym widać tajemniczy obiekt na niebie w województwie śląskim w powiecie będzińskim nad Wojkowicami. Obiekt poruszał się po niebie w kierunku Pyrzowic.

UFO w Polsce

To kolejne doniesienia o niezidentyfikowanych obiektach latających w Polsce w ciągu ostatnich miesięcy. Niedawno pisaliśmy o tajemniczych obiektach, które zauważono i nagrano nad Bukowiną Tatrzańską. Poszukiwacze niewyjaśnionych zjawisk skupieni wokół polskiego radia internetowego “Radio Paranormalium” twierdzą, że nad powiatem tatrzańskim krążyły niezidentyfikowane obiekty latające.  Do dziś nie ustalono, co tak naprawdę ludzie dostrzegli nad Podhalem.

Czym jest UFO?

Warto po raz kolejny przypomnieć, że termin UFO nie odnosi się konkretnie do kosmitów, a do wszystkich  obiektów latających i zjawisk, których nie da się  rozpoznać i ustalić ich pochodzenia. Termin „UFO” został po raz pierwszy użyty w 1953 roku przez Siły Powietrzne Stanów Zjednoczonych.

Witam, niedawno znajoma nagrała interesujący obiekt, za którym jeździła samochodem ponad godzinę, później zniknął wszystko działo się na Śląsku, od miejscowości Wojkowice aż do Pyrzowic – napisała do Fundacji Nautilus osoba, która przekazała nagranie wideo.

Źródło zdjęcia:

Międzynarodowa Stacja Kosmiczna ISS i cena lotu w kosmos z Axiom Space Previous post Pierwsi turyści polecą na ISS. Axiom Space podało cenę wycieczki w kosmos
Bill Gates i chemitrails - chce rozpylać chemikalia w atmosferze Next post Bill Gates zapowiada kolejne epidemie. „Dziesięciokrotnie groźniejsze niż COVID-19”